EN İYİ YASEMİN FAN CLUB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EN İYİ YASEMİN FAN CLUB

Yasemin Yürük Fan Kapı

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

hepsifanları gülçini istemiyor

YazarMesaj
JanJone[ß]
Üst Düzey Admin Betül
Üst Düzey Admin Betül
JanJone[ß]

hepsifanları gülçini istemiyor Empty
MesajKonu: hepsifanları gülçini istemiyor   hepsifanları gülçini istemiyor EmptyPaz Mart 01, 2009 3:13 pm

Bir süredir internetten, televizyonlardan duyuyoruz. Grup Hepsi’nin güçlü sesi olan Gülçin’in bir aşk için gruptan ayrılacağını. “Nası Yani?” programında Cemre, Eren ve Yasemin Gülçin ile ilgili ufak şeyler söylemişlerdi. Asıl olay bugün belli oldu. Gerçekten artık Hepsi Gülçin’siz. Bugün Cemre’nin Kanal D Magazinde söylediklerine bakarsak Cemre Gülçin’i çoktan defterden silmiş.

Bugun şöyle bir siteleri gezindim (Çeşitli Sosyal Siteler ve Grup Hepsi Fan Siteleri vb. ) ve gördüm ki Fanlar bile çoktan Gülçin’i silmişler kısacası Gülçin’i başından beri istemiyorlarmışta haberimiz yokmuş. Aslında fanların destek olmaları gerekirken köstek oluyorlar. Facebookta “Hepsi Gülçin’siz de Olur” isimli bir grup bile kurulmuş, ve bununla yetinmemişler gülçin’i küçük düşüren resimler ve yazılar hazırlamışlar.

.gallery {
margin: auto;
}
.gallery-item {
float: left;
margin-top: 10px;
text-align: center;
width: 50%; }
.gallery img {
border: 2px solid #cfcfcf;
}
.gallery-caption {
margin-left: 0;
}

hepsifanları gülçini istemiyor Gulcinsiz-hepsi-1

hepsifanları gülçini istemiyor Gulcinsiz-hepsi

Resimleri gördünüz, bu resimleri hazırlayanlar hepsi fanlarıdır. Bunları hazırlayanlar Hepsiciyiz deyip duruyorlar. hepsicilik bu değil arkadaşlar. Bu karikatür bile diyemediğim şeyleri hangi yüzle yapıyorlar anlamıyorum. Hadi yaptılar diyelim hangi ceseretle internetede yayınlıyorlar. Ellerine ne geçecek bir zafer mi kazanacaksınız?

Çevreme baktığımda da bazı Hepsi hayranlarından şöyle yorumlar aldım.
“Bence Gülçin aşık değil,
Hepsi içinde sevilmiyordu,
Diğer kızların sesi Gülçine göre güzel değil,
Onun sesi çok güzel,
Kızları bıraktı,
Bir süre sonra kendisi tek başına yeni bir albümle çıkacak eminim o zamanda çok tutulur, Gülçin gitmeden önce son şarkısını söyledi ve gitti (Aşk Herşeyi Affeder Mi?)” vb.

Bakıyorum ve diyebileceğim tek şey şu ” Zaten bazı fanlar Gülçin’i grup kurulduğu zamandan beri istemiyor ve de onu sanki hiç grupta yok gibi davranıyorlarmış. Böyle şeylerin arkasındanda sadece acı acı gülüyorum.
Hepsi fanı olmak nedir biliyor musunuz?
Cemreyi, ereni, yasemini, gülçini ayırt etmeden sevmektir. Hepsi fanı olmak onların değerini bilmektir. En önemlisi Hepsi fanı olmak onları anlamak ve her zaman onların yanında olup desteklemektir.

Son olarak birşey daha eklemek istiyorum biz Hepsimizi ayrı ayrı yerlerde değil tek bir yerde olmasını istiyoruz

alıntı
http://yoshyfanlariyiz.yetkinforum.com

hepsifanları gülçini istemiyor
1 sayfadaki 1 sayfası